Wygodne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Samochody niepospolite, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Machiny zgrabne, o dużej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, by zwiększyć zadowolenie współczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w aktualnych okresach samochody elektryczne lub AppRadio. To wozy, którym wystarczy jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Należy podłączyć auto do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie auta są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, czy na odwrót – pustego gruntu, bo po prostu się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są także nowatorskie wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a w związku z tym oraz prawa jazdy. Takie machiny pozostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o szybujących autach, w jakich głośniki i subwoofery to podstawa. To ogólne marzenie człowieka – górowanie nad światem, latanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób oraz opatentować takie auta? To z pewnością byłoby doskonałe doświadczenie dla koneserów aut i prostych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są też akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach dawnych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy i nie jest zaprojektowany, żeby wędrować przez wiele godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różnorodne archaiczne auta.

pioneer

Radioodtwarzacz

głośniki samochodowe

głośniki pioneer